HelpnuTi.cz

18. listopadu 2017 v 13:21 | Sacharin |  MOJE TIPY A ZAJÍMAVOSTI
Brňané pozor!

Rozhodla jsem se udělat reklamu něčemu, co si to zaslouží. Službě helpnuti.cz. Je to novinka, bezbariérové taxi v Brně. Do té doby fungovalo snad jen jedno vozidlo u jiné taxi služby a né vždy, když bylo potřeba.

Tento pan taxikář naopak funguje nonstop, dá se říct. Stačí se domluvit. A ten milý přístup a ceny. Opravdu k nezaplacení. Tato služba by se lidem měla vrýt do povědomí, aby to pán po čase nepověsil na hřebík, protože je málo lidí, kteří by o něm věděli. Přitom je jich tolik, komu by mohl pomoci. Starým lidem, vozíčkářům, nepohrdne ani partou zdravých lidí, když zrovna bude moct, si myslím. Auto má na to dost velké. Zmínila jsem taky, že funguje i jako kurýr? Přiveze věci z lékárny, vozík z opravny...

A že se to musí platit, jelikož je to taxík? No a? Nechtějme mít v životě zadarmo úplně všechno. Ani to nejde. Jsou místa, kam se invalida ani starý člověk klasickou dopravou prostě nedostane. A když se rozhodnete vzít auto, platíte i klasický taxík. S tím, že tento pan taxikář je navíc ochoten kdykoli pomoci a udělat cestu co nejpříjemnější. Navíc zdůrazním, že skútry pro důchodce, chodítka, nebo elektrické vozíky do klasického taxi nenarvete. Tady není problém.

Mkněte se sami, ale věřte mému doporučení.


Šiřte dál dobré věci.

Hezký den přeje Sacharin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama